Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ALDEX

( ilość produktów: 435 )

Rodzinna firma ALDEX posiada ponad 40 letnią tradycję w produkcji i sprzedaży oświetlenia. Podstawowym założeniem firmy jest ponadczasowość produkowanych opraw, a więc równowaga pomiędzy tym co klasyczne, nowoczesne oraz tym, co nas otacza i wpływa na nas, czyli trendami.

Marka ALDEX skupia się na produkcji uniwersalnych form oświetleniowych, wykorzystując szkło polskiej produkcji, komponenty lokalnych dostawców a własny park maszynowy umożliwia swobodę w kreowaniu wzorów.

Hasło „Kto tworzy rzemiosło, staje się rzemieślnikiem” najlepiej odzwierciedla skupienie się właścicieli marki na tworzeniu lamp dobrej jakości o pięknym, prostym wzornictwie.

W 2004 roku firma ALDEX uzyskała prestiżowy Certyfikat „Solidna Firma”. W 2018 roku kolejnym uznaniem dla marki była główna nagroda w projekcie Home Zone, którego celem jest promowanie wysokiej jakości rozwiązań i usług w sektorze architektonicznym, budowlanym, renowacyjnym a także architekturze wnętrz i designie.

Misją firmy ALDEX jest elastyczność na potrzeby klienta. Jako producent mają szerokie możliwości dostosowania oferty do konkretnych wymagań. Mogą dokonywać modyfikacji rozmiaru, koloru i używanych do opraw detali.

Wszystkie produkty z oferty pochodzą z własnej produkcji, do której użyto wysokiej jakości komponentów. Za każdym z tych produktów stoi polski rzemieślnik.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie producenta tutaj.

Aldex

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-27
Wygodna opcja odbioru osobistego. Zakup udany. Wszystko OK.
2023-03-27
Zakup udany. Szybka i bezproblemowa dostawa. Wszystko OK.
pixel