Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Od ponad 15 lat zajmujemy się projektowaniem, doborem, oraz sprzedażą oświetlenia w budynkach o najróżniejszym przeznaczeniu. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, jednak stale doskonalimy się dzięki szkoleniom oraz szerokim kontaktom branżowym.  

Przy wyposażaniu obiektów proponujemy inwestorom najlepsze ceny, służąc profesjonalnym doradztwem i oferując pomoc w doborze nie tylko oświetlenia ale i osprzętu oświetleniowego. Dbamy zawsze o końcowy efekt i pozytywne wrażenie - nie zostawiamy inwestora niezadowolonego.  

Nie jesteśmy firmą wirtualną – posiadamy salon oświetleniowy w Poznaniu. Jeżeli więc nie lubisz zakupów online, lub chcesz zobaczyć lampę na własne oczy - przyjdź do naszego sklepu a pokażemy Ci produkt, którym jesteś zainteresowany. Oczywiście nie posiadamy wszystkich oferowanych produktów, jednak potrafimy przedstawić klientowi jego zalety i wady na podstawie kart katalogowych, a także w miarę możliwości sprowadzić próbkę.  

To co nas wyróżnia to doświadczenie montażowe i techniczne - zaczynaliśmy jako firma instalatorska na małych i dużych obiektach - dlatego od podszewki znamy wszelkie problemy trapiące inwestora w trakcie realizacji inwestycji i potrafimy to naprawić lub skorygować tak, aby wyposażenie obiektu w lampy było czystą przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.  

Nasz salon oświetleniowy jest również salonem firmowym polskiej marki opraw technicznych ELKIM LIGHTING.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-27
Transakcja przebiegła prawidłowo, szybko i sprawnie. Polecam sklep!
2023-03-16
Sprawna obsługa i wysyłka.
pixel