Fotorelacja z targów WARSAW HOME 2019
Fotorelacja z targów WARSAW HOME 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem krótką fotorelacją z tegorocznych targów WARSAW HOME – największej tego typu imprezie w tej części Europy. Delegacja z naszego biura wybrała się na to wydarzenie w czwartek, czyli pierwszego dnia targów. Spędziliśmy tam bardzo przyjemny czas nawiązując nowe znajomości branżowe oraz - co najważniejsze – inspirując się produktami czołowych marek oświetleniowych.

 

Większość wystawców z naszej branży prezentowała swoje produkty w hali C. Pierwszym zaskoczeniem – jak najbardziej pozytywnym! - było stoisko TOM DIXON.

 

Można było tam zobaczyć hipnotyzującą kompozycję stworzoną z lamp MELT:

 

 Zrobiła ona na nas ogromne wrażenie – szklane kule w amorficznych kształtach wyglądają przepięknie również gdy lampa nie świeci! Dzieje się tak poprzez technologię wykonania lampy: szkło jest pokryte przeświecającym pigmentem który tworzy bardzo ciekawe efekty w zależności od użytego źródła światła.

 

Poza tą serią można było przyjrzeć się również takim lampom jak:

- BELL (biurkowa)

 

- czy też CUT SURFACE

 

 

Kolejnym stoiskiem w którym spędziliśmy kilka dłuższych chwil aby podziwiać oprawy było stoisko marki ICONE. Mogliśmy tam ujrzeć takie perełki jak:

 

- ALBATROS:

 

- ARBOR

 

- GiùUp APB.2

 

- Czy też kinkiety z serii PETRA

 

 

Bardzo ciekawym stoiskiem wyróżniła się w tym roku LABRA ze swoimi technicznymi oprawami. Każda z nich była idealnie wyeksponowana, a prosty - wręcz minimalistyczny wystrój - sprawiał wrażenie czystości.

 

 

Ciekawostką był również ich MULTISYSTEM – jest to bardzo rozbudowany system oparty na wąskich aluminiowych profilach zasilanych 48V (niskie napięcie) i wielu różnych oprawach które można dowolnie przestawiać. Co najważniejsze: profile występują w wersji natynkowej, wiszącej oraz wpuszczanej. Każdy z nich można łączyć, co widać na poniższym zdjęciu:

 

Marka BPM zachwycała odwiedzających jedną ze ścian, która była wykonana z okrągłych lamp ALBERTA:

 

Po sąsiedzku swoje stoisko miała marka CLEONI. Wszystkie prezentowane przez tą firmę lampy można znaleźć na stronie internetowej:

https://cleoni-warsawhome.myportfolio.com/

Poniżej zdjęcia opraw które nam najbardziej wpadły w oko:

 

- lampa PEDRO

 

- lampa CORONA

 

 

Bardzo duże wrażenie robiły także lampy wykonywane przez SOJKA WORKSHOP. Są to lampy kreślarskie o imponujących rozmiarach – stojąc obok nich można się poczuć jak bohaterowie filmu „Kingsajz”! Tak też się one właśnie nazywają – lampy KING SIZE:

 

 

Urzekające były również produkty marki MICANTE. Można tam było zobaczyć nie tylko oprawy oświetleniowe, ale również podświetlane donice czy pufy.

 

Tegoroczne warszawskie Targi Designu uważamy za bardzo udane. Jesteśmy teraz bogatsi o nowe znajomości branżowe oraz pełni nowych inspiracji. Dzięki takim wydarzeniom możemy jeszcze lepiej pomóc Państwu w doborze odpowiednich lamp w projektowanych wnętrzach, wykonać pomiary oświetleniowe oraz zapewnić pomoc techniczną. Zapraszamy do kontaktu i do wizyty w naszym salonie przy ul Hetmańskiej 12
w Poznaniu!

 

Dekolamp.pl

tel. 530 129 500

biuro@dekolamp.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl