KONTAKT Z PROJEKTANTEM

 

„Czy ta oprawa będzie tutaj pasowała?

Może jednak ta druga będzie lepsza?”

Jeżeli nurtuje Państwa takie pytanie - zapraszamy do kontaktu z naszym projektantem wnętrz, który z chęcią pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości związane z urządzeniem swego mieszkania, domu czy biura. Zasugeruje on między innymi, która z wybranych przez Państwa opraw będzie idealna do urządzanego wnętrza (według projektu lub koncepcji, którą państwo już posiadacie).

 Projektant dostępny jest pod numerem telefonu 506 033 920 - chętnie spotka się on z Państwem w naszym salonie oświetleniowym w Poznaniu w godzinach pracy salonu (prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny z projektantem).

Uwaga!

1. Wyjazdy terenowe na budowę nie są realizowane w ramach darmowych konsultacji z projektantem. Takowe realizowane są przez doświadczonych pracowników naszego salonu. W przypadku chęci spotkania się na budowie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 506 11 99 44.

2. Na życzenie klienta projektant może wykonać profesjonalny projekt oświetleniowy. Stawki ustalane są indywidualnie pomiędzy projektantem a klientem.

 

GODZINY OTWARCIA SALONU:

 

Poniedziałek - Czwartek

9.00 - 18.00

Piątek

9.00 - 16.00

Sobota

10.00 - 14.00

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl